lamp design baner

Lamp Design - lampy Warszawa

lamp design 1Firma Lamp-Design istnieje na rynku od kilku lat. Zajmujemy się sprzedażą artykułów oświetleniowych renomowanych firm, oferując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i wysoką jakość wykonania. Nieodpowiednie dobranie oświetlenia może sprawić, że będziemy się źle czuli we własnym domu, ponieważ np. zbyt duża lampa będzie stwarzała wrażenie przytłoczenia i małego wnętrza, czy też np. Zbyt mała ilość światła sprawi, że w pomieszczeniu powstanie półmrok taki jak w jesienne pochmurne dni. Dlatego tak ważnym jest odpowiednie dobranie oświetlenia nie tylko pod względem estetycznym, które nada odpowiedni charakter dla pomieszczenia, ale i funkcjonalnym. Nasza firma jest po to, aby Ci w tym pomóc.

 

Cumulus Pulsar 1Oferujemy swoim Klientom tysiące lamp najbardziej znanych producentów oświetlenia w Europie, jak i tych mniej znanych dla Klientów ceniących sobie indywidualizm. Znajdą tu Państwo oświetlenie:

  • dekoracyjne
  • architektoniczne
  • zewnętrzne i wewnętrzne
  • lampy wiszące
  • żyrandole
  • lampy stojące
  • lampy biurkowe
  • kinkiety
  • oprawy wpuszczane

 

Dodatkowo w swojej ofercie mamy różnego rodzaju źródła światła oraz osprzęt elektroinstalacyjny.

Asortyment jest bardzo szeroki i nieustannie wzbogacany o nowe wzory jak i firmy, z którymi współpracujemy bezpośrednio, co pozwala nam na zachowanie niskich cen oraz szybkich czasów realizacji zamówień wprost do Twojego domu.

Naszym celem jest, aby każdy Klient był zadowolony z obsługi jak i z profesjonalnie dobranego oświetlenia, które będzie służyło wiele lat i uczyni dom przestrzennym, uporządkowanym i przytulnym.

Zakres usług

lamp minimal design11Dla naszych Klientów oferujemy szeroki zakres usług takich jak :

- profesjonalne doradztwo w zakresie oświetlenia,
- montaż oraz serwis lamp,
- dostawa do domu klienta.

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie pojechać do domu Klienta, aby optymalnie dopasować oświetlenie do układu i wystroju wnętrza. 

Centrum Wyposażenia Wnętrz

Sklep z Oświetleniem Lamp Design

ul. Bartycka 24/26 lok. 2 i 3

00-716 Warszawa

tel. 22 110-50-24

E-mail: lamp-design.metropol@wp.pl

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

sobota 10:00 - 16:00

niedziela nieczynne

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 r. Lamp Design

Projekt i wykonanie: WIT

Ta strona używa ciasteczek. Więcej znajdziesz w Polityce cookies.